WWW.PROSTATITA-CRONICA.COM
Ultimele subiecte
» Nou pe aici...
Mier 18 Oct 2017 - 23:44 Scris de DanMircea

» Prostatită cronică bacteriană tratată
Mar 10 Oct 2017 - 12:30 Scris de Necajitu15

» Saltele/brau cu turmalină pentru prostatită
Dum 8 Oct 2017 - 0:48 Scris de COV

» Prostatita nebacteriana , nervul pudental, sau probleme cu coloana???
Mier 4 Oct 2017 - 21:58 Scris de AndreiB

» TAVANIC ATENTIE !
Dum 1 Oct 2017 - 12:19 Scris de amon

» Prostatita cronică bacteriană (cauzată de o anumită bacterie)
Dum 1 Oct 2017 - 11:55 Scris de cursor

» Incepere tratamament naturist...
Vin 29 Sept 2017 - 11:26 Scris de AndreiB

» PROBLEME DE ERECTIE SI EJACULARE
Vin 15 Sept 2017 - 4:23 Scris de MOMO

» Dieta Ketogenica (efecte miraculoase)
Lun 21 Aug 2017 - 22:23 Scris de Raducu

Supozitoare propolis.....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Supozitoare propolis.....

Mesaj Scris de adrianux la data de Dum 2 Ian 2011 - 7:35

Inainte de a pleca din tara asta vara stand de vorba cu o persoana in autobuz mi sa recomandat supozitoare de propolis , persoana in cauza pe care nu o cunosc mi-a dat un nr de tel la care sa sun, este cineva din Bucuresti care vinde un tratament pe baza de propolis supozitoare. Am sunat atunci si am vorbit la tel. mi sa recomandat ptr prostatita, dar am renuntat ...
Intamplator cautand pe net astazi , am dat peste un articol in Formula As in care cineva care a avut adenom de prostata sa tratat in urma acestui tratament......Este vorba despre cineva care se numeste Andy Liciu si este nepotul unei doamne care care prepara acest tratament inainte...Doamna nu mai este acum iar el a preluat stafeta.
Am sutat la nr.de tel. din ziar, si am ramas surprins ca este acelasi nr. la care am sunat si asta vara la recomandarea persoanei pe care o intalnisem in autobuz...

http://www.formula-as.ro/2009/862/cititorii-multumesc-pentru-vindecari-70/domnul-andi-liciu-face-minuni-prin-tratamentul-sau-natural-100-10917

alt site:

http://propolicium.ro/despre.php

A folosit cineva acest tratament cu rezultate bune?

adrianux

Data de inscriere : 05/11/2010

Sus In jos

Re: Supozitoare propolis.....

Mesaj Scris de sebi37 la data de Dum 2 Ian 2011 - 8:51

Da , am facut eu o cura de 2 saptamini si pot zice nu am avut nici un efect ba din contra parca mi sau inrautatit simptomele , dar asta poate doar la mine.

sebi37

Sex : masculin Mesaje : 9
Data de inscriere : 06/11/2010
44

Sus In jos

Mesaj Scris de iancu cosmin la data de Dum 2 Ian 2011 - 9:30

De 6 luni folosescx supozitoare cu propolis pot sa spun ca dupa primele 3 luni am simtit o oarecare ameliorare cand credeam ca o sa scap de pacoste dar cum a dat un pic frigul din nou in concluzie merita incercat dar sa nu va asteptati la minuni.

iancu cosmin

Sex : masculin Mesaje : 53
Data de inscriere : 29/11/2010
31
Localizare : ploiesti

Sus In jos

Mesaj Scris de adrianux la data de Dum 2 Ian 2011 - 11:38

Tot de la aceiasi persoana ati cumparat ? adica de la andy liciu ?

adrianux

Sus In jos

Mesaj Scris de artanu la data de Dum 2 Ian 2011 - 11:39

cosmin folosesti supozitoare de la propolicium sau cumparate din plafar de la firme precum conimed? cele de la conimed nici la mine nu au avut efect. am citit si eu de cele facute de andy liciu si ma bate gandu sa sun si eu.am inteles ca in cazuri mai grave mareste doza de propolis, le face mai concentrate.

artanu

Sex : masculin Mesaje : 14
Data de inscriere : 18/12/2010
39
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de iancu cosmin la data de Lun 3 Ian 2011 - 11:09

Am folosit supozitoare de la conimed elzin plant timp de 6 luni nici un efect daca comanzi de la andy liciu sa imi dai si mie o informatie despre pret si nr de tel te rog sunt dispus sa incerc orice numai fara antibiotice mai rau mia facut decat sa imi faca bine.

iancu cosmin

31

Sus In jos

Mesaj Scris de adrianux la data de Lun 3 Ian 2011 - 11:35

nr de tel il gasesti pe site ul de mai sus....poti sa ii suni...mi se pare ca este vorba de 200 Ron ptr 3 luni parca asa ceva...dar poti vorbi direct cu ei la tel

adrianux

Sus In jos

Mesaj Scris de sebi37 la data de Joi 6 Ian 2011 - 6:48

Pt Iancu Cosmin. ( De 6 luni folosescx supozitoare cu propolis pot sa spun ca dupa primele 3 luni am simtit o oarecare ameliorare cand credeam ca o sa scap de pacoste dar cum a dat un pic frigul din nou in concluzie merita incercat dar sa nu va asteptati la minuni ) si mai jos ai scris altceva (Am folosit supozitoare de la conimed elzin plant timp de 6 luni nici un efect daca comanzi de la andy liciu sa imi dai si mie o informatie despre pret si nr de tel te rog sunt dispus sa incerc orice numai fara antibiotice mai rau mia facut decat sa imi faca bine), expica-ne si noua ca sa intelegem .Eu personal am luat supozitoare cu propolis facute de dl Liciu si pot sa zic ca nu am fost multumit de rezultat, supozitoarele in sine nu sunt ca si cele de la magazin sint mai mari ,neuniforme si greu de introdus , alifia care iti e data ca sa le ungi pt a intra mai usor,miroase urat si nici nu are un aspect placut(am inteles ca e facuta din untura de porc si alte ingrediente).Rezultatul pt mine a fost aproape zero,poate chiar mai rau(am folosit 20zile fara nici o imbunatatire)cu usturimi si incomfort.Mai bine incercati supozitoarele MIPROSEPT(produse de Institutul de Cercetare-Dezvoltare pt Apicultura)sunt mai scumpe(o cutie cca 30-35ron)dar cu rezultate mult mai bune.

sebi37

44

Sus In jos

Mesaj Scris de adrianux la data de Joi 6 Ian 2011 - 8:31

Aici aveti un email de la Any Liciu

Stimate domn,
Va propunem PROPOLICIUM, produs exclusiv natural, preparat din propolis, alte produse apicole si pulberi de plante (21 ingrediente), care va poate ajuta in mod eficient, cu precizarea ca va fi nevoie sa repetati tratamentul pentru obtinerea unei vindecari complete.

Veti primi acasa coletul continand tratamentul solicitat, de indata ce ii soseste randul la trimitere. O doza de tratament este pentru 21 de zile si consta din 21 de supozitoare si indicatiile necesare. Este foarte important ca tratamentul sa aiba continuitate, astfel ca daca veti comanda doar o doza, sa va luati o marja de timp inainte de a o comanda pe urmatoarea pentru a nu intarzia din cauza postei sau a aglomerarii noastre (expediem tratamente in fiecare zi de luni).

O doza de supozitoare costa 70 de lei plus 10 lei taxa de expediere.

Rugam mentionati diagnosticul si cate doze de tratament doriti.

adrianux

Sus In jos

Mesaj Scris de iancu cosmin la data de Sam 8 Ian 2011 - 8:55

Pt sebi am spus ca am folosit sup de la conimed dar fara mari rezultate ma refer la vindecare dar ele oricum au un efect benefic cel putin la mine . Pe cele de la Andy Liciu nu le-am incercat inca deci nu pot sa ma pronunt in acest sens dar sunt curios sa incerc si cu aceste sup despre care se spune ca le face mai concentrate.

iancu cosmin

31

Sus In jos

Mesaj Scris de sebi37 la data de Sam 8 Ian 2011 - 10:04

Ar fi bine sa vad daca la altii au efect , ca la mine nu sa vazut nici o ameliorare.

sebi37

44

Sus In jos

Mesaj Scris de camy la data de Mier 7 Mar 2012 - 5:34

Am urmat si eu un tratament cu supozitori si ovule cu propolis 2 luni cu pauza intre ele pentru fibrom uterin.Am fost multumita - pe perioada tratamentului nu am mai avut acele simptome de urinare, dureri de spate, balonare dureri de sani . Nu am urmat tratamentul de lunga durata pentru ca sunt destul de scumpe - 21 de ovule 75 ron si 21 de supozitori 75 ron adica 150 ron pe luna. Dar ca titlu informativ mie mi-au facut bine.Am fost la un pas de operatie pana ce am inceput cu acest tratament. Am urmat 2 luni la rand si apoi atunci cand am simtit nevoia.Nu am facu inca ecografie sa vad daca s-a micsorat in dimensiune important e ca ma simt bine.

camy

Sex : feminin Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/03/2012
57
Localizare : Focsani

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare